Gaziantep logo image

1982 yılında eğitimci kurucuları ile kırtasiye sektörüne  başlayan firmamız çalışma ağına 1995 yılında Gaziantep Yapa  okulöncesi franchise bayiliğini de ekleyerek bu gün Türkiye deki sayılı büyüklükteki firmalar arasındaki yerini almıştır.


1400 m2 işyeri  alanı, geniş kadrosu ve  onbinlerce çeşit kitap, kırtasiye, oyuncak, okul donanımı çeşidi ile kalite, yenilik, hizmet anlayışı ile sektörde söz sahibi olan önemli firmalardan biridir. Okul öncesi, erken çocukluk dönemi, kitap, kırtasiye, rehber kitap, büro, okul donanım malzemeleri, oyun grupları, hobi ürünleri, oyuncak ürün yelpazemize her geçen gün yenilerini eklemekteyiz.
1. VİZYON & MİSYON

YAPA, bugüne kadar okul öncesi eğitim alanında hizmet verirken sahip çıktığı temel ilkeleri ile varolmayı başarmıştır. YAPA'nın tüm kurumlarında bu ilkeler esas alınmaya devam edecektir. YAPA'nın ve YAPA'lıların sahip çıktığı ilkeler şunlardır:

- Atatürk ilke ve inkılaplarına, ülkemiz için belirlediği vizyona sahip çıkmak,

- Bilimsel düşünce ve birikimden asla taviz vermemek,

- İnsanın biricikliği düşüncesinden hareketle, çocuğun öncelikli yararı ve iyiliğini esas almak,

- Evrensel düşünüp yerel davranmak,

- Süreklideğişen ve gelişen dünya koşulların, değişip gelişerek uyum sağlamak,

- Toplum ve ülke yararını, kurumsal yararın üstünde tutmak. 

2. İLKE VE DEĞERLERİMİZ

Müşterilerimiz en kıymetli değerimizdir." Her zaman kaliteli hizmet” ilkesini temel politikamız olarak benimseyen firmamız müşteriye en iyi hizmet ve en önemlisi devamlı hizmet anlayışıyla çalışarak müşteri ilişkisi  satış sonrası bitmeyip; bütün bir yıl boyunca okullar ve öğretmenlerimizin ihtiyaçları ve istekleri konusunda duyarlılığını sürdürmektedir.


 İş kolu alanında  bölgede  öncü  olmayı sürdüren firmamız ,geniş satış ve dağıtım ağı ile sadece Gaziantep’ te değil çevre illere de en hızlı şekilde ulaşan, müşteri odaklı hizmet anlayışı ile fark yaratan, önce insan anlayışıyla çalışanlarına değer veren, örnek bir çalışma ortamı yaratan, yüksek meslek etiği anlayışından taviz vermeyen köklü bir kuruluştur. Müşteriyi doğru anlayıp beklentilerinin de üzerinde çözüm üreten, alanında öncülük yaparak büyüyen firmamız  güvenilirliğinden taviz vermeyen  özellikleriyle daha da büyümeye devam edecektir.


 "Eğitim Temel’den başlar” ilkesiyle 30 yıldır sektöre öncülük eden Temel LTD ŞTİ nde   okul donanım ihtiyaçları,  bahçe, büyük grup oyuncakları,  zengin kırtasiye çeşidinin yanında muazzam bir eğitici oyuncak çeşidi bulacaksınız.

 Bilimsellik ilkesinden ödün vermeden çalışan, her zaman  yenilikçi, araştırmacı ve farklılıkları sunan firmamızda " çocuğun yararına olan her şey " yaklaşımı ile doğal, sağlıklı, çocuklara zarar vermeyen ürünler bulacaksınız.”

  Kayıt Formu